O královském týmu

Hanka Havlová

Nesu v sobě i do světa vizi kempů. Potkala jsem se s ní před několika lety v anglickém Embercombe a od té doby je to to nejlepší, co dělám.

Mojí specializací je emoční inteligence a propojení tří center (mysli, emocí a těla). Jsem lektorka, terapeutka, kouč.

Miluji svůj královský tým.

Hanka Růžičková

Láskyplný živel, spolutvůrkyně programu a konceptu „Rodina jako bytost“. Specialistka na divadelní improvizaci, dramaterapii a arteterapii. Je „vedoucí“ odpoledního programu pro děti.

Lukáš Pelc

Geniální muzikant a sportovec, spolutvůrce programu. Dokáže každého naučit hrát na klavír, fakt. I na další nástroje. Umí z nás sestavit kapelu a orchestr. Je vášnivým iniciátorem rozcviček „dítě jako přítěž“, fotbálku a mnoha překvapení.

Eliška Pácaltová

Moje a vaše pravá ruka. Přesná, organizovaná, vede agendu, komunikuje s vámi, nechápu jak, ale dokáže vyřídit všechny náležitosti kolem provozu objektů, ubytování. A k tomu je báječná, veselá a laskavá i s dětmi a rodiči, poklad. Je průvodkyní v Naší škole, studuje dramaterapii a má koloběžku.

Libor Holšán

Starý mořský vlk, který obeplul zeměkouli, masér, organizátor dobrodružných dětských her a muž mnoha řemesel a umění (kovářství, kožedělnictví, výroba mečů, šermování, chi-kung…) Tentokrát nás zasvětí do výroby svíček a povede chi-kungové rozcvičky na Kuksu. A také nabídne své masáže.

Blanka Junová

Členka týmu už od prapočátků, podporovatelka, překladatelka, konzultantka a lektorka systému Human Design (cesta k jedinečnosti a možností využití osobního potenciálu). V Bílých Poličanech nás bude provázet cvičením kraniosakrální jógy.

Ivet Krystaly

Naše dlouholetá kamarádka, která prošla půlku světa, vyrábí umělecké šperky z polodrahokamů, hraje na píšťalky, bubny a sumdrumy a hlavně nabízí velmi kvalitní masáže.

Davído Cháb

Muzikant, bubeník, divadelník, improvizátor. Milovaný Skřítek. Vede bubenické a sundrumové dílny a dějí se mu zvláštní věci. Někdy kamení, někdy se odesílá poštou v krabici, někdy se ztrácí. Nejenže je spolutvůrcem příběhu kempu, on sám je příběhem.

Martina Švarcová

Arteterapeutka a výtvarnice pro dětský tým i pro dospělé. Poetická, dokonale pracuje se slovem i grafickou zkratkou, výborná herečka. Je součástí týmu profesionálů pro děti.

Lenka Radková

Celostní lékařka (západní, čínská medicína, homeopatie, psychoterapie). Na Království Mňamky bude letos vařit a učit nás o souvislostech toho, co jíme s naším zdravím a štěstím. Pomáhat jí bude dcera Eliška a neteř Hana.

Katka Weinerová

Specialistka na ajurvédu, veganství, vegetariánství a detoxikační programy. Na zámku už léta s dcerou Terezkou pečují o naše nasycení.

 

Tým asistentů

Verča Mullerová a Ondra Rypan – mladí lidé, věkem mezi dětmi a rodiči, s neúnavnou svěží energií, hravostí, báječnými nápady a láskou k dětem. Kristýna Stejskalová – jezdila s námi jako dítě a vyrostla ve špičkovou asistentku. Nejvíc ji milují malinké děti. 

 

 … a hosté

 

Klára Šiková

Umělecká maminka čtyř dětí. Sochařka, keramička, malířka… Žena, která umí putovat časem. Vloni na Kuksu nás naučila prastarému řemeslu z řeckých ostrovů – výrobě hliněných váz “olla”, které se zakopávají do země a dlouhodobě vyživují rostliny vodou. Tak se nám to líbilo, že letos budeme olly vyrábět i s rodiči a dětmi v Poličanech.

Martin Kellman

Martin je kouzelník. Na kempy s námi jezdí jako tatínek se svojí rodinou. A někdy má pro nás kouzelnické představení. A někdy… se kolem něj dějí kouzla jen tak… překvapují nás i jeho.

 

 

 

 

Poděkování

Velký dík patří všem, díky kterým se mohou tyto krásné rodinné kempy konat. V letech 2014 – 2015 nám s rozjezdem projektu velmi pomohly firmy České dráhy – Informační systémy, Tiskárna Pratr, a. s., Logio s.r.o., UpGroup, Rodinný pivovar BernardGreenWay HHO s.r.o.

Od té doby našimi laskavými každoročními sponzory zůstaly:

Za nezištnou pomoc a vstřícnost při tvorbě královských příběhů, strašení a zjevování se děkujeme mnohým přátelům a známým: panu Martinu Čížkovi a Zdeňce Ludvíkové ze zámku Bílé Poličany, panu kastelánovi Liboru Šveci z Hospitalu Kuks. Panu Rudolfskému,  panu Bohadlovi, rodině Liškových. Viktorovi a Martině Havlovým, Jirkovi Balskému, Luďku Schlosserovi, Sáře a Tobiáši Mikulovým, Klárce Šikové, Petru Maňasovi, Robertu Furbacherovi a mnohým dalším.

Vděčnost chci vyjádřit i každému z královského týmu – za energii, se kterou ze srdce tvoří bezpečný a hravý prostor pro rodiny od časných rán do pozdních nocí.