O královském týmu

 Hanka Havlová

 Nesu v sobě i do světa vizi kempů. Potkala jsem se s ní před několika lety v anglickém Embercombe a od té doby je to to nejlepší, co dělám.

 Mojí specializací je emoční inteligence a propojení tří center (mysli, emocí a těla). Jsem lektorka, terapeutka, kouč.

 Miluji svůj královský tým.

 Hanka Růžičková

 Láskyplný živel, spolutvůrkyně programu a konceptu „Rodina jako bytost“. Specialistka na divadelní improvizaci, dramaterapii a arteterapii. Je „vedoucí“ odpoledního programu pro děti.

Lukáš Pelc

Geniální muzikant a sportovec. Dokáže každého naučit hrát na klavír, fakt. I na další nástroje. Umí z nás sestavit kapelu a orchestr. Je vášnivým iniciátorem rozcviček „dítě jako přítěž“, fotbálku a mnoha překvapení.

 Aneta Brátová

Moje a vaše pravá ruka. Přesná, organizovaná, vede agendu, komunikuje s vámi, nechápu jak, ale dokáže vyřídit všechny náležitosti kolem provozu objektů, ubytování. A k tomu je báječná a laskavá i s dětmi a rodiči, poklad.

Bára Vlasáková

Moje nejlepší učitelka jógy. Všestranná, chytrá, zábavná, děti ji milují. Letos kromě jógových rozcviček přinese další nabídku cvičení a meditací, obohacené také o aromaterapii.

Martina Švarcová

 Arteterapeutka a výtvarnice pro dětský tým i pro dospělé. Poetická, dokonale pracuje se slovem i grafickou zkratkou, výborná herečka. Je součástí týmu profesionálů pro děti.

Davído Cháb

 Muzikant, bubeník, divadelník, improvizátor. Milovaný Skřítek. Vede bubenické a sundrumové dílny a dějí se mu zvláštní věci. Někdy kamení, někdy se odesílá poštou v krabici, někdy se ztrácí. Nejenže je spolutvůrcem příběhu kempu, on sám je příběhem.

František Němeček

 Náš podporovatel pro praktický provoz kempů. A také masér pro dospělé i děti.

 Blanka Junová

 Členka týmu už od prapočátků, podporovatelka, překladatelka, tentokrát na Kuks přijede s představením systému Human Design a nabídkou poradenství pro jednotlivce i rodiny – nabídka cesty jedinečnosti a možností využití osobního potenciálu.

Katka Weinerová

 Specialistka na ajurvédu, veganství, vegetariánství a detoxikační programy. S dcerou Terezkou pečují o naše nasycení.

Lenka Rojková

aneb Paní Dýně – znalkyně zdravé výživy, výtečná kuchařka i obchodnice se zdravými potravinami.

 

Tým asistentů

 Verča Mullerová, Terka Růžičková a Ondra Rypan – mladí lidé, věkem mezi dětmi a rodiči, s neúnavnou svěží energií, hravostí, báječnými nápady a láskou k dětem. A také Eliška Krista Pácaltová – průvodkyně ve Scio škole.

 

 … a hosté

 Lucka Bezděková Lauermannová

 Učitelka jógy smíchu pro dospělé, děti i rodiny. Svoji dětskou touhu rozdávat smích a radost proměnila ve své povolání. 

 Libor Holšán

 Starý mořský vlk, který obeplul zeměkouli, masér, organizátor dobrodružných dětských her přijede tentokrát s kovářskou kovadlinou učit nás prastarému řemeslu.

Petr Křížek

Zakladatel krkonošské druidské školy, který nás provede prostorami Kuksu, Hospitalu i okolí a odhalí nám tajemství silových míst v krajině a dávnou moudrost intuice, kterou uměli používat naši předkové.

Vítek Ryška

 mistr sochařského a kamenického řemesla, ale také výborný saxofonista.

 

 

 

Poděkování

Velký dík patří všem, díky kterým se již čtvrtým rokem mohou tyto krásné rodinné kempy konat.

Naším laskavým a každoročním sponzorem jsou České dráhy – Informační systémy a.s.

Připravujeme pro vás také obrazové ohlédnutí za minulostí, kde představíme i všechny ostatní sponzory, podporovatele a přátele, díky nimž se vize kempů mohla zhmotnit.

Poděkování