O královském týmu

Hanka Havlová

Nesu v sobě i do světa vizi kempů. Potkala jsem se s ní v roce 2014 v anglickém Embercombe a od té doby je to to nejlepší, co dělám.

Mojí specializací je emoční inteligence a propojení tří center (mysli, emocí a těla). Jsem lektorka, psychoterapeutka, kouč.

Miluji svůj královský tým.

Hanka Růžičková

Láskyplný živel, spolutvůrkyně programu a konceptu „Rodina jako bytost“. Specialistka na divadelní improvizaci, dramaterapii a arteterapii. Je „vedoucí“ odpoledního programu pro děti.

Lukáš Pelc

Geniální muzikant a sportovec, spolutvůrce programu. Dokáže každého naučit hrát na klavír, fakt. I na další nástroje. Umí z nás sestavit kapelu a orchestr. Je vášnivým iniciátorem rozcviček „dítě jako přítěž“, fotbálku a mnoha překvapení.

Iva Mrkousová 

Moje a vaše pravá ruka. Přesná, organizovaná, vede agendu, komunikuje s vámi, nechápu jak, pečuje o všechny náležitosti kolem provozu objektů, ubytování. Je zkušenou královskou maminkou, zná prostředí a letos je poprvé členkou týmu.

Majda Halama

“Multifunkcionálka”. Bude mojí a vaší pravou rukou na Kuksu, postará se o všechnu agendu. Jinak ale umí myslím všechno. Kromě všestranné tvořivosti umí točit ohněm. Dá si nohu za hlavu. Je učitelkou jógy a na Kuksu pro nás bude mít jógové rozcvičky.

Eliška Pácaltová

Moje dlouholetá pravá ruka a část hlavy s námi tentokrát bude na zámku. Za poslední roky se stala dramaterapeutkou a s Hankou Růžičkovou budou děti provádět divadelní improvizací. Je praktická, veselá a laskavá s dětmi a rodiči. Celou svou profesí nese vizi kempů, podporuje dobré školství a komunity. Má koloběžku.

Libor Holšán

Starý mořský vlk, který obeplul zeměkouli, masér, organizátor dobrodružných dětských her a muž mnoha řemesel a umění (kovářství, kožedělnictví, výroba mečů, šermování, chi-kung…) Tentokrát přiveze profesionální luky na Kuks. Na zámku i na Kuksu nabídne své masáže.

Blanka Junová

Členka týmu už od prapočátků, podporovatelka, překladatelka, konzultantka a lektorka systému Human Design. Čestný host našich Království.

Lenka Radková

Celostní lékařka (západní, čínská medicína, homeopatie, fytoterapie, psychoterapie). Na Kuksu bude letos vařit a učit nás o souvislostech toho, co roste v bylinných zahradách, a toho, co jíme, s naším zdravím a štěstím.

Moudrost bylin nám pomůže uchovat a odvézt si v podobě vzácných bylinných přípravků.

V kuchařském týmu s ní bude Libuška Kaletová, mateřská postava s velkým srdcem a schopností nést všude kolem sebe harmonii. 

Evička Riegerová

Zámecká kuchařka, tvořivá, přátelská. Žena vznešeného vzhledu, laskavého srdce a moudrých očí. Na zámku se s námi podělí také se svojí zkušeností s masážemi miminek a s vědomým dotekem.
V týmu bude se svojí maminkou, která po ránu provoní prostor čerstvě upečenými chleby.

 

Tým asistentů

Kristýna Stejskalová – jezdila s námi jako dítě a vyrostla ve špičkovou asistentku. Letos jí bylo 18 a na její počest všichni budeme slavit na Království Narozenin. V současnosti studuje herectví. Milují ji malinké děti a my všichni. 

Jana Hvězdová alias Hvězdička, divadelnice, tanečnice, s širokou pozorností pro tisíce nepovšimnutelných detailů, díky kterým vzniká bezpečný, krásný a funkční prostor. .

Tomáš Vaněk

Kantor a karatista pomůže na zámku Ivě s agendou a bude s týmem tvořit dětské odpolední programy, aby děti měli víc zábavy a pozornosti a rodiče odpolední čas pro sebe s poznáváním, tancem, meditacemi a povídáním…

 

 … a hosté

 

Barbora Vlasáková

Bude tentokrát jako maminka na Kuksu. Ale protože byla s námi v týmu mnoho let před svým mateřstvím a také je zkušenou aromaterapeutkou, můžeme se s ní těšit na umění parfumérské. 

Poděkování

Velký dík patří všem, díky kterým se mohou tyto krásné rodinné kempy konat. V letech 2014 – 2015 nám s rozjezdem projektu velmi pomohly firmy České dráhy – Informační systémy, Tiskárna Pratr, a. s., Logio s.r.o., UpGroup, Rodinný pivovar BernardGreenWay HHO s.r.o.

Od té doby našimi laskavými každoročními sponzory zůstaly:

Za nezištnou pomoc a vstřícnost při tvorbě královských příběhů, strašení a zjevování se děkujeme mnohým přátelům a známým: panu Martinu Čížkovi a Zdeňce Ludvíkové ze zámku Bílé Poličany, panu kastelánovi Liboru Šveci z Hospitalu Kuks. Panu Rudolfskému,  panu Bohadlovi, rodině Liškových. Viktorovi a Martině Havlovým, Jirkovi Balskému, Luďku Schlosserovi, Sáře a Tobiáši Mikulovým, Klárce Šikové, Petru Maňasovi, Robertu Furbacherovi a mnohým dalším.

Vděčnost chci vyjádřit i každému z královského týmu – za energii, se kterou ze srdce tvoří bezpečný a hravý prostor pro rodiny od časných rán do pozdních nocí.